Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

www.sikayetvar.com

21 Mayis 2015 Persembe 15:51

www.sikayetvar.com

sikayetvar.com
için yapilan yorumlari lütfen okuyun. ve ne kadar tarafsizlar lütfen verilen linki ve yazilan yaziyi okuduktan sonra
bu sitelerin firmalar üzerinden nasil rant elde ettigini görebilirsiniz.
degerlendirmeyi okuyuculara birakiyorum.

her sey yasayla çözülmeli Internet ortamindan maalesef saglikli kararlar çikmadiginin aleni delili diyorum artik

http://blog.ahmetbutun.net/index.php/2011/01/21/sikayetvar-comu-sikayet-etmek-istiyorum/


Ahmet BÜTÜN


SikayetVar.com’u sikayet etmek istiyorum!


sikayetvar.com sitesini sanirim çogunuz biliyorsunuz. Firmalarla ilgili sikayetlerinizi direkt firmalara iletmenizi ve sikayetlerinizin çözüme ulasmasini sagladigini iddia eden bir site. Ben de AKBANK ile ilgili bir sikayetimi asagidaki adreste dile getirmeye çalistim.Sonra ne mi oldu? Çok ilginç seyler oldu. Sikayetim önce yayina alinmadi (ayni gün içerisinde benden sonra yapilan diger sikeyetlerin yayina alindigini gördüm çünkü). Ertesi gün sikayetim yayinlandi ve AKBANK’tan da iletmis oldugunuz bildiriminiz Bankamiza ulasmis ve degerlendirmeye alinmistir.” konulu mail geldi bana. Sikayetimi sikayetvar.com’dan girdim kontrol ettim ve sikayetvar.com’un sikayetimi sansürledigini ve belirli bir bölümünden sonrasini yayinlamadigini gördüm (üstüne üstlük sikayetim kesinlikle çözülmedigi halde sikayetimin durumu ÇÖZÜLMÜS olarak görünüyordu sitede!). Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu arkadas! Madem insanlar sikayetlerini özgürce dile getiremeyecekler o zaman etkin ve tarafsiz” sloganini atma o logonun altina emi sikayetvar.com!

Durum bu iken ben de sikayetvar.com’u yaptigindan dolayi SIKAYET etmek için girdim firma listesine, aradim ama sikayetvar.com sirket listelerinde yok. Dolayisiyla sikayetvar.com’u sikayetimi sansürledigi için sikayet edemedim. Ben de düsüncelerimi asagidaki sekilde sikayetime yorum olarak ekledim ancak bu yorumlar da hala yayinlanmayi bekliyor! Yayinlanir mi onu da bilmiyorum!

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.