Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında

11 Mayıs 2012 Cuma 11:00

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında

Evden eve nakliyat fiyatları evini taşıtmak isteyen bireyler  tarafından internet ortamında sıkça aranmaktadır, evden eve taşıma fiyatları hakkında bilgi vermek müşteri bilincini geliştirmede katkı sağlamak bizim için için gereklilik olmuştur..

Ev taşımasında ilk dikkate alınan eşya taşıma hizmetinin kalitesi ve  taşıma fiyatları dır. Taşıma fiyatları arasındaki  fiyat fakrklılıkları kimi bireyleri taşıma öncesinde düşündürürken, kimi bireyleri de fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.

Evden Eve Taşıma fiyatları  konusundaki tercih nasıl yapalımalı sorusuna bilgi vermekle başlamak  yerinde olacaktır.  Bu konuda söylenmesi gereken şehir içinde 450-500 TL’nin altında taşıma yapacağını söyleyen nakliyat firmaların bireylerin istek ve beklentilerini karşılayamacak firma olduğu düşünülmelidir. Çünkü müşteri istek beklentilerini karşılayabilen firma kaliteli bir firmadır.Evden eve hizmeti veren nakliye firmalarının hizmetin sunumu aşamsında bazı giderleri göz ardı etmemek gerekir.Şimdi bu giderler nelerdir inceleyelim.

Evden Eve Taban fiyatlar baz alındığında bir ev için (3+1 ve 2.kattan 2.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışmaktadır. Normal şartlarda evden eve taşımacılıkta tecrübeli bir işçinin maliyeti günlük 60 TL civarındadır. 5 kişinin ortalama maliyeti 300 TL olmaktadır. Böyle bir taşıma işinde minimum 3 top streç ve 1 shirink bant kullanıldığını düşünürsek;  110 TL tutarında ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıt ve amortisman masrafı olarak ortalama 50 TL gider olacaktır.Toplamda  460 TL maliyet oluşmaktadır.

Bu fiyatın üzerine yaklaşık 100-150TL kazanç konulmadadan taşıma da yapılamaz. Bunun en güzel örngi de Kuru yük taşımacılıgı yapan bir araç yükleme boşaltma olmadan 100-150+kdv den firmaların yüklerini yarım saat de yükleyip yarım saat de boşaltarak arcı çalıştırabilirken evden eve araçları tüm gün aracı müşteriye bağlayıp bu kazancı elde edemezse evden evecilik yapmanın bir anlamı kalmaz. 

Düşük fiyat verip  evden eve taşıma yaptığını söyleyen firmaların bu fiyatlara neden taşıma yapamayacaklarını daha iyi anlamış olruz sonradan üzülmek yerine bir takım giderleri verilen hizmeti,arcın size ayrıldıgı günü düşünerek gelen fiyatlarda makul olanını tercih etmenizdir. 

Sonuç olarak kalite, müşteri istek ve beklentilerini karşılayabilme özelligi ise; kaliteli bir müşteride taşıma kriterlerini önceden belirleyip aracı değil hizmeti satın aldığının bilincinde olmalıdır.

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.