Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

Evden Eve Nakliyat Fiyatlari Hakkinda

11 Mayis 2012 Cuma 11:00

Evden Eve Nakliyat Fiyatlari Hakkinda

Evden eve nakliyat fiyatlari evini tasitmak isteyen bireyler tarafindan Internet ortaminda sikça aranmaktadir, Evden eve tasima fiyatlari hakkinda bilgi vermek müsteri bilincini gelistirmede katki saglamak bizim için gereklilik olmustur.


Ev tasimasinda ilk dikkate alinan esya tasima hizmetinin kalitesi ve tasima fiyatlari dir. Tasima fiyatlari arasindaki fiyat farkliliklari kimi bireyleri tasima öncesinde düsündürürken, kimi bireyleri de fiyatlardaki yanilgiya düstükten sonra tasima sonunda düsündürmektedir.

Evden Eve Tasima fiyatlari konusundaki tercih nasil yapalimali sorusuna bilgi vermekle baslamak  yerinde olacaktir.  Bu konuda söylenmesi gereken sehir içinde 450-500 TL’nin altinda tasima yapacagini söyleyen nakliyat firmalari bireylerin istek ve beklentilerini karsilamayacak firma oldugu düsünülmelidir. Çünkü müsteri istek beklentilerini karsilayabilen firma kaliteli bir firmadir.Evden eve hizmeti veren nakliye firmalarinin hizmetin sunumu asamasinda bazi giderleri göz ardi etmemek gerekir.Simdi bu giderler nelerdir inceleyelim.

Evden Eve Taban fiyatlar baz alindiginda bir ev için (3+1 ve 2.kattan 2.kata) yapilacak tasima isinde 4 tasiyici, 1 araç sürücüsü olarak 5 kisi çalismaktadir. Normal sartlarda evden eve tasimacilikta tecrübeli bir isçinin maliyeti günlük 60 TL civarindadir. 5 kisinin ortalama maliyeti 300 TL olmaktadir. Böyle bir tasima isinde minimum 3 top streç ve 1 shirink bant kullanildigini düsünürsek 110 TL tutarinda ambalaj kullanilacaktir. Bunun yani sira kullanilan kamyonun yakit ve amortisman masrafi olarak ortalama 50 TL gider olacaktir.Toplamda 460 TL maliyet olusmaktadir.

Bu fiyatin üzerine yaklasik 100-150 TL kazanç konulmadan tasima da yapilamaz. Bunun en güzel örnegi de Kuru yük tasimaciligi yapan bir araç yükleme bosaltma olmadan 100-150+KDV den firmalarin yüklerini yarim saat de yükleyip yarim saat de bosaltarak araci çalistirabilirken evden eve araçlari tüm gün araci müsteriye baglayip bu kazanci elde edemezse evden evecilik yapmanin bir anlami kalmaz.

Düsük fiyat verip evden eve tasima yaptigini söyleyen firmalarin bu fiyatlara neden tasima yapamayacaklarini daha iyi anlamis oluruz sonradan üzülmek yerine bir takim giderleri verilen hizmeti,arcin size ayrildigi günü düsünerek gelen fiyatlarda makul olanini tercih etmenizdir.

Sonuç olarak kalite, müsteri istek ve beklentilerini karsilayabilme özelligi ise; kaliteli bir müsteride tasima kriterlerini önceden belirleyip araci degil hizmeti satin aldiginin bilincinde olmalidir.

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.