Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında

11 Mayıs 2012 Cuma 11:00

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında

Evden eve nakliyat fiyatları evini taşıtmak isteyen bireyler tarafından İnternet ortamında sıkça aranmaktadır, Evden eve taşıma fiyatları hakkında bilgi vermek müşteri bilincini geliştirmede katkı sağlamak bizim için gereklilik olmuştur.


Ev taşımasında ilk dikkate alınan eşya taşıma hizmetinin kalitesi ve taşıma fiyatları dır. Taşıma fiyatları arasındaki fiyat farklılıkları kimi bireyleri taşıma öncesinde düşündürürken, kimi bireyleri de fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.

Evden Eve Taşıma fiyatları konusundaki tercih nasıl yapalımalı sorusuna bilgi vermekle başlamak  yerinde olacaktır.  Bu konuda söylenmesi gereken şehir içinde 450-500 TL’nin altında taşıma yapacağını söyleyen nakliyat firmaları bireylerin istek ve beklentilerini karşılamayacak firma olduğu düşünülmelidir. Çünkü müşteri istek beklentilerini karşılayabilen firma kaliteli bir firmadır.Evden eve hizmeti veren nakliye firmalarının hizmetin sunumu aşamasında bazı giderleri göz ardı etmemek gerekir.Şimdi bu giderler nelerdir inceleyelim.

Evden Eve Taban fiyatlar baz alındığında bir ev için (3+1 ve 2.kattan 2.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışmaktadır. Normal şartlarda evden eve taşımacılıkta tecrübeli bir işçinin maliyeti günlük 60 TL civarındadır. 5 kişinin ortalama maliyeti 300 TL olmaktadır. Böyle bir taşıma işinde minimum 3 top streç ve 1 shirink bant kullanıldığını düşünürsek 110 TL tutarında ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıt ve amortisman masrafı olarak ortalama 50 TL gider olacaktır.Toplamda 460 TL maliyet oluşmaktadır.

Bu fiyatın üzerine yaklaşık 100-150 TL kazanç konulmadan taşıma da yapılamaz. Bunun en güzel örneği de Kuru yük taşımacılığı yapan bir araç yükleme boşaltma olmadan 100-150+KDV den firmaların yüklerini yarım saat de yükleyip yarım saat de boşaltarak aracı çalıştırabilirken evden eve araçları tüm gün aracı müşteriye bağlayıp bu kazancı elde edemezse evden evecilik yapmanın bir anlamı kalmaz.

Düşük fiyat verip evden eve taşıma yaptığını söyleyen firmaların bu fiyatlara neden taşıma yapamayacaklarını daha iyi anlamış oluruz sonradan üzülmek yerine bir takım giderleri verilen hizmeti,arcın size ayrıldığı günü düşünerek gelen fiyatlarda makul olanını tercih etmenizdir.

Sonuç olarak kalite, müşteri istek ve beklentilerini karşılayabilme özelliği ise; kaliteli bir müşteride taşıma kriterlerini önceden belirleyip aracı değil hizmeti satın aldığının bilincinde olmalıdır.

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.