Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

Evden Eve Nakliyat Süreci

01 Mart 2015 Pazar 01:25

Evden Eve Nakliyat Süreci

Evden eve nakliyat konusunda hizmet satin aldiginizda, nakliyat sirketi yetkilileri yükleme ve bosaltma yapilacak mekanlarin büyüklügü, birbirine mesafesi, bulunduklari kat sayisi, nakledilecek esyalarin özellikleri ve özel talepleriniz hakkinda bilgi almak isteyeceklerdir.


Evden eve nakliyat sirketlerinin size daha kaliteli nakliyat hizmeti verebilmesi için sizden alacagi detayli bilgi ile çalisma plani yapmasi gerekmektedir.


Evden eve nakliyat hizmeti tasnif ve paketleme ile baslayacaktir. Nakliyat sirketi ekspertizinin evinizde yaptigi kesif çalismasi sonrasinda esyalariniz nakliye aracina yüklenmesi gereken siralamaya uygun olarak paketlenmeye baslar. Evden eve nakliyat sirasinda esyalarinizin zarar görme ihtimaline karsi profesyonel evden eve nakliyat sirketleri nakliye sigortasi ile esyalarinizi güvence altina alir.


Ister sehir içi evden eve nakliyat isterse sehirler arasi evden eve nakliyat hizmeti satin alin tasinma öncesinde sigorta acente yetkilisi size poliçenizi teslim edecektir.Esyalarinizin evden eve nakliyesi sirasinda herhangi bir hasar görmemesi amaciyla hassas ve kirilabilir tabak, bardak, ayna ve bunun gibi küçük büyük bütün cam esyalariniz cam kagidi ile paketlendikten sonra uygun büyüklükteki kolilere yerlestirilir. Ahsap mobilyalariniz evden eve nakliyat sirasinda esneme yapmamasi için de monte halde paketlenir. Elektronik ve beyaz esyalariniz da havali posetler ile paketlenerek ambalajlanir ve nakliye aracina yüklenir.


Evden eve nakliyat hizmeti esyalarinizin sadece paketlenip uygun araca yüklenmesiyle tamamlanmaz. Esyalarinizin indirilecegi yerin, yükleme yerine mesafesi ne olursa olsun evden eve nakliyat sirketleri için güvenli seyahat birinci derecede önemlidir. Esyalarinizin tamami araca yüklendikten sonra nakliye sirketinin sorumlusu yüklemeyi ve araci son kez kontrol ederek yola çikis için onay verir. Evden eve nakliyat sirketinin tasiyici ekibi, sirketin çalisma planina göre nakliyat araci ile ya da nakliyat aracini takip ederek baska bir araçla yük indirme adresine ulasirlar. Evden eve nakliyat hizmetinde paketleme ve yükleme sirasinda çalisan ekibin indirme ve yerlestirme islemi için de çalisacak olmasi hizmet kalitesinin devami için önemlidir. Evden eve nakliyat hizmeti sirasinda paketleme, de monte edilerek tasinan esyalar ve yükleme siralamasini bilen ekip, ayni hassasiyet ile indirme islemini de zaman kaybetmeden yapabilecektir.


Nakliye aracinin indirme adresine ulasmasindan sonra evden eve nakliyat sirketi ekspertizinin yükleme sirasinda yaptigi kesif çalismasina benzer bir islem yapilir. Tasinan esyalarin indirme adresindeki mekana dagilimi tespit edilir. Esyalarin uygun odalara tasinmasindan sonra, de monte olarak tasina esyalar konulacaklari yerde tekrar montajlanir. Bütün esyalarin tasinma islemi tamamlandiktan sonra herhangi bir zarar olup olmadigi kontrol edilir ve evden eve nakliyat hizmeti basari ile tamamlanir

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.