Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

NAKLIYECI GARAJLARDA GREV VAR

15 Ocak 2014 Çarsamba 09:19

NAKLIYECI GARAJLARDA GREV VAR

Nakliyecilere giden bilir. Her tarafta küçücük ofisler, ofislerin önünde küçük beyaz tahtalar, tahtalarda yazilar Ankara’ya bos on teker, Izmir’e parça gibi buna göre bir is pazari olusturulmus ise talip olunur, anlasilir komisyon verilir. Çogunda bakilir ki yazdigi gibi degildir.
Çogu zaman kimse yüzüne bakmaz, garajda önemli olan kamyonun kasasinin ölçüsüdür. Iste böylesi ortamlarda çalismak zorundadir kamyoncu esnafi. Yine ne ederse kendine eden ve çogunlukla hep örgütsüzlügünden kaynakli olarak bir türlü nakliye ücretleri artmaz. Nerdeyse 5 yildir her seye zam gelmesine ragmen bir türlü nakliye ücretlerine zam gelmez. Neden mi, hep daha ucuza ben giderim diyen bir kamyoncu çikmaktadir çünkü, kamyoncu ne ederse kendine eder dememiz bu yüzdendir. Öyle bir istirki bu çogu kamyoncu evde çoluk çocugunun yüzünü ayda bir görür, yine de güzel bir gelecek kuramaz çocuklarina, borçtan senetlerden bir türlü basini kaldiramaz

13 Ocak Pazartesi sabahindan bu yana yedigimiz meyve sebzeden giydigimiz kiyafete kadar her seyimizi kilometrelerce yoldan getiren götüren kamyoncular Istanbul Gebze’de Türkiye’nin en büyük nakliye garajlarindan birinde grevdeler.

Türkiyenin bir çok yerinde yapilan greve destek olalim

ikinci sinif insan muamelesi gören, kendisinden çok kamyonun kasa ölçülerinin soruldugu kamyoncu esnafi birlik olmaya basliyor sanki, umut verici. Onlari yalniz birakmamaliyiz. Unutmamaliyiz ki yedigimiz ekmegin ununu meyveyi sebzeyi, giydigimiz kiyafeti, akliniza ne geliyorsa, biz gece uyurken yataklarimizda saatlerce ,uykusuz bize yetistirenler onlar. Sonuna kadar destek olmaliyiz onlara seslerini duyurmalarina yardim etmeliyiz elimizden geldigince.

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.