Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

EVDEN EVE NAKLIYAT SIKAYETLERI HAKKINDA

23 Haziran 2013 Pazar 23:25

EVDEN EVE NAKLIYAT SIKAYETLERI HAKKINDA

Evden Eve sikayetleri hakkinda birçok site kurulmustur. ancak bunlarin %50 si gerçek müsteri tarafindan %50 side rakip firmalar tarafindan yorum yapilarak firmayi karalama yoluna gitmislerdir. sikayet var, sikayet bildir, evden eve sikayetler altinda birçok site kurulmus olup .firmalari buraya parali üye yapmayi, onlarin üzerinden gelir elde etmeyi hedeflemistir.Üye olmayan bir çok firma yapilan yoruma cevap bile veremiyor çünkü bu siteler firmalardan ücret talep etmektedir.is böyleyken , bu tür sitelere  ücretli üye olan firmalar haklarinda yazilan yaziyi kaldirma veya göstermeme hakkinda da sahip oluyor.


Evden eve nakliyat hakkinda genelde hep kötü yorumlar var. hiç mi? isin ehli yok yada hiç mi? iyi tasima yapilmiyor. çift tarafli baktigimizda bu kadar suçlu nakliyeci varda hiç mi suçlu müsteri yok.idam mahkumu insana bile konusma hakki verilirken neden bu siteler nakliye firmalarina konusma hakki vermiyor.  

Nakliyeci firmalarla sikayetler neden bu kadar fazla gerçekten iyi bir tasima yapilmiyor mu?  
seklinde bir anket düzenletip 100 nakliyecinin verdikleri cevap söyle olmustur.

elbette hatalarimiz olmustur.bunlarin birçogu esya teslimatinda el sikisarak uzlasma saglanmistir. genelde sikayet yazanlarin; rakipleri yada sigortadan para alirim düsüncesi güden müsteriden yada esya bilgisini eksik veren müsteriden kaynaklandigi,az esya söylersem daha ucuza giderim mantigiyla  esya bilgisini vermedikleri. bir odalik esyanin 3+1 esya çiktigi,metre küpe göre fiyat verdiklerinden araç ebatlarini ve araç yakiti degistigi gibi bir çok sorunu dile getirmislerdir.

simdi gelelim evden eve nakliyat hakkinda sikayetimiz varsa ne yapmaliyiz
öncelikle her sey sicagi sicagina dir. hangi  firma ile anlasildiysa esyanin teslimatinda anlasma saglanmalidir. 
Nakliyat sektörü hizmet sektörü oldugu için eleman ve malzeme giderleri vardir.
En büyük tedarikçileri de çalistirdigi elemanlaridir.Her ne kadar hizmet anlasmasi yaptiginizda baz aldiginiz firma oldugu için; memnuniyetinizi veya memnuniyetsizliginizi Evinizin tasima islemi yapilirken, firma çalisanlarinin esya tasima hizmetini yerine getirip getirmediklerini firmayi arayarak bildirmeniz gerekir.
organizasyonu firma yapar ancak hangi ekibin düzgün çalisip çalismadigini, tasima baslangicinda müsteri söylemezse organizasyonu yapan firma bilemez.esya tasima yapildiktan sonrada söylemenin de bir anlami kalmaz.böyle durumlarda esya tasima sirasinda sikayetler firmaya bildirilmeli gerekiyorsa baska ekibin gelmesi istenmelidir. 
Eger gerçekten sikayete ayan bir konu varsa neden savcilik düsünülmez. bu ülke demokrasiyle yürümüyor mu? Internet ortaminda eline web sayfasi geçiren iki satir yazi yazmak için bir sürü sitenin formunu doldurmaya üsenmiyor ancak bir savciliga verecegi dilekçeyi yazmaya üseniyor.

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.