Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

sikayetvar.com sitesini şikayet

31 Ocak 2013 Perşembe 17:48

sikayetvar.com sitesini şikayet

şikayetvar.com için yapılan yorumları lütfen okuyun. ve ne kadar tarafsızlar lütfen verilen linki ve yazılan yazıyı okuduktan sonra
bu sitelerin firmalar üzerinden nasıl rant elde ettigini görebilirsiniz.
degerlendirmeyi okuyuculara bırakıyorum.
herşey yasayla çözülmeli internet ortamından malesef sağlıklı kararlar çıkmadığının aleni delili diyorum artık

http://blog.ahmetbutun.net/index.php/2011/01/21/sikayetvar-comu-sikayet-etmek-istiyorum/


Ahmet BÜTÜN

ŞikayetVar.com’u şikayet etmek istiyorum!

sikayetvar.com sitesini sanırım çoğunuz biliyorsunuz. Firmalarla ilgili şikayetlerinizi direkt firmalara iletmenizi ve şikayetlerinizin çözüme ulaşmasını sağladığını iddia eden bir site. Ben de AKBANK ile ilgili bir şikayetimi aşağıdaki adreste dile getirmeye çalıştım.

Sonra ne mi oldu? Çok ilginç şeyler oldu. Şikayetim önce yayına alınmadı (aynı gün içerisinde benden sonra yapılan diğer şikeyetlerin yayına alındığını gördüm çünkü). Ertesi gün şikayetim yayınlandı ve AKBANK’tan da iletmiş olduğunuz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış ve değerlendirmeye alınmıştır.”  konulu mail geldi bana. Şikayetimi sikayetvar.com’dan girdim kontrol ettim ve sikayetvar.com’un şikayetimi sansürlediğini ve belirli bir bölümünden sonrasını yayınlamadığını gördüm (üstüne üstlük şikayetim kesinlikle çözülmediği halde şikayetimin durumu ÇÖZÜLMÜŞ olarak görünüyordu sitede!). Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş! Madem insanlar şikayetlerini özgürce dile getiremeyecekler o zaman etkin ve tarafsız” sloganını atma o logonun altına emi sikayetvar.com!

Durum bu iken ben de sikayetvar.com’u yaptığından dolayı ŞİKAYET etmek için girdim firma listesine, aradım ama sikayetvar.com şirket listelerinde yok. Dolayısıyla sikayetvar.com’u şikayetimi sansürlediği için şikayet edemedim. Ben de düşüncelerimi aşağıdaki şekilde şikayetime yorum olarak ekledim ancak bu yorumlar da hala yayınlanmayı bekliyor! Yayınlanır mı onu da bilmiyorum!

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.