Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

: 6.06.2014 00:00:00

: 20.06.2014 00:00:00 - 1.07.2014 00:00:00 tarihleri arasında Ankara - Ankara arası Evden Eve Nakliyat fiyat talebi istenmektedir...

TEKLİFİN AYRINTILARI

: 20.06.2014 00:00:00 - 20.06.2014 00:00:00

: Evden Eve Nakliyat

EŞYANIN ALINACAĞI YER BİLGİLERİ

: Ankara

: Keçiören

: 4+1

: Bina Merdiveni Kullanilarak

: 4

: Tamamen Firmaya Ait Olacak

EŞYANIN GİDECEĞİ YER BİLGİLERİ

: Ankara

: Yenimahalle

: Bina Asansörü Kullanilarak

: 4

AÇIKLAMA

: TASINMA HAKKINDA AÇIKLAMALAR

Tasinacak mevcut ev apartmanin giristen itibaren dördüncü katinda bulunmakta ve dublekstir. Evin alt katinda salon, oturma odasi, çalisma odasi ve mutfak; üst katinda ise yatak odasi ile çocuk odasi bulunmaktadir. Ev 4 + 1 olarak ifade edilebilir.

Ev esyasi olarak;

- Salonda; koltuk takimi, yemek odasi takimi (6 sandalyeli dikdörtgen masa, 1 adet tekli, 1 adet çiftli vitrin) ve 94 ekran LCD televizyon,
- Oturma odasinda; koltuk takimi ve 70 ekran tüplü televizyon,
- Çalisma odasinda; 3 adet çalisma ve bilgisayar masasi (kitaplikli), 2 adet küçük çalisma koltugu, 1 adet iki kisilik basit bir koltuk, muhtelif kitap, 2 adet bilgisayar,
- Mutfakta; 1 adet buzdolabi, 1 adet firin, 1 adet bulasik makinesi, köse yemek masasi, muhtelif mutfak malzemesi,
- Yatak odasinda; 2 adet tek kisilik baslikli baza, 1 adet çift kisilik yatak, 1 adet dört kapili (sürgülü) gardirop, 1 adet tuvalet masasi ve aynasi, 2 adet komodin, 1 adet çeyiz sandigi,
- Çocuk odasinda; 2 adet tek kisilik baslikli baza, 2 adet tek kisilik yatak, 1 adet üç kapili gardirop, 1 adet sifonyer, 1 adet komidin,
- Antrede; 1 adet askili - 1 adet kapakli ayakkabilik, 1 adet çamasir makinesi,
- Ayrica; 1 adet 4 sandalyeli bahçe masasi, 1 adet bisiklet, muhtelif çiçek ve 2 adet kontroplak esya tasima sandigi bulunmaktadir.

Evde bulunan esyalar büyük hacimli bir kamyonu dolduracak hacimdedir.

Halen oturmus oldugum evde asansör bulunmamaktadir. Giris apartmanin yan tarafinda, yola yaklasik 20 mt. Uzakliktadir. Giriste üç basamak merdiven mevcuttur.

Gidecek oldugum ev ise; apartmanin giristen itibaren ikinci katida bulunmaktadir. Evde salon, oturma odasi, yatak odasi, çocuk odasi ve mutfak bulunmaktadir. Oturma odasi da çocuk odasi olarak kullanilacaktir. Ev mevcut esyalari alabilecek büyüklükte; 3 + 1’dir.

Tasinilacak olan evde asansör mevcuttur. Ancak; baza, koltuk takimi gibi büyük hacimli esyalari alacak büyüklükte degildir. Giris apartmanin ön tarafinda ve düzdür.

Tasinacagim ev Keçiören’de, tasinilacak ev ise Yenimahalle’dedir. Iki ev arasi mesafe seçilecek güzergâha göre 6 ile 8 km arasindadir.

Mevcut esyalarimin tümünün paketlenmesi, mobilyalarin demonte edilerek sarilmasi, tasinilacak evde esyalarin açilmasi, mobilyalarin monte edilmesi ve beyaz esyalarin baglantilarinin yapilmasi; yani, oturulur durumda teslim edilmesini istiyorum.

Tasinma isleminin 15 – 30 gün içerisinde gerçeklestirilmesi planlanmaktadir.

Yukarida yapmis oldugum açiklamalar çerçevesinde; öncelikle fiyat tekliflerinin (yaklasik olarak) ve gerekli açiklamalarin asagida belirtmis oldugum e-mail adresime gönderilmesini (cep telefonuma görev yerim nedeni ile kullanamiyorum-aramalarda dikkate alinmasini!) istiyorum. Müteakiben, karara göre irtibata geçerek kesif vb. faaliyetlerin gerçeklestirilmesini ve kesin anlasma yapmayi planliyorum.

Tesekkürler.

MÜŞTERİ BİLGİLERİ

Müşteri Bilgilerini Görmek İçin Giriş Yapmalısınız...

ONLINE EXPERTSİZ - MÜŞTERİ EVİNİN RESİMLERİ

Buraya yüklenen resimler sadece üyeler tarafından görülebilir...

Teklif Verin

Tekliflere cevap verebilmek ve müşterinin iletişim bilgilerini görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız..

Şehir İçi Nakliyat Talepleri

Şehiler Arası Nakliyat Talepleri

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.