Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

HİZMET SÖZLEŞMESİ

MADDE 1 - TARAFLAR

 • 1.1 www.nakliyatal.com
 • 1.2 Hizmet alan kişi yada kurum (Bundan sonra “Müşteri” olarak anılacaktır.)

MADDE 2 - KONU

 • İşbu sözleşmenin konusu, www.nakliyatal.com alan adlı internet sitesi reklam alanlarında kendi reklamlarını yayınlamak isteyen ve müşteri taleplerini görmek üzere ücretli üye olmak isteyen şahıs ya da firmaların Evden Eve Nakliyat Platformu ile karşılıklı yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

MADDE 3 - nakliyatal.com SORUMLULUKLARI

 • 3.1 www.nakliyatal.com sitesi içerisinde ve tamamen bu sitenin formatına/kurallarına bağlı kalarak, MÜŞTERİ 'ye ait reklam yayınlanması ve üyelik başlangıcının yapılması ile ilgili olarak teknik hizmet desteği verecektir. Evden Eve Nakliyat Platformu, işbu sözleşme kapsamında verilen hizmetin kesintisiz olarak sağlanabilmesi hususunda elinden gelen her türlü çabayı sarf edecektir. Önlenemeyen teknik arızalardan dolayı hizmetin sağlanamaması halinde MÜŞTERİ, Evden Eve Nakliyat Platformu sorumlu tutmayacağını ve bir hak veya tazminat talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
 • 3.2 www.nakliyatal.com sözleşme konusu hizmeti MÜŞTERİ 'ye sunma yükümlülüğü hizmetin satın alınması ile ilgili olarak MÜŞTERİ tarafından verilen kredi kartı limitinin hizmet bedelini karşılayacak düzeyde olması ve www.nakliyatal.com işbu kredi kartı vasıtasıyla hizmet bedelini tahsil edebilmiş olması veya MÜŞTERİ tarafından sözleşme konusu hizmet bedelinin EFT veya banka havalesi Evden Eve Nakliyat Platformu ‘na ödenmiş olması şartına bağlıdır.
 • 3.3 www.nakliyatal.com sitesinin amacı, evden eve nakliyat sektöründe yer alan her türlü ürün ve hizmeti internet ortamındaki kullanıcıların faydasına sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden , www.nakliyatal.com’a hiçbir sorumluluk yüklenemez. MÜŞTERİ ve kullanıcılar arasındaki hiçbir işlemde, , www.nakliyatal.com’ın bizzat taraf olduğu özel anlaşmalar dışında, hukuki sorumluluk taşımaz.

MADDE 4 - MÜŞTERİ'NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 • 4.1 MÜŞTERİ, www.nakliyatal.com sahibi belirtilen hizmetlerden yararlanabilmesi hizmetin ücretini kredi kartı veya eft/havale suretiyle www.nakliyatal.com 'a ödemesi gerekmektedir.
 • 4.2 MÜŞTERİ, satın almış olduğu hizmeti hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, MÜŞTERİ, başkalarının interneti kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet ve işlerde bulunamaz. MÜŞTERİ, yukarıda belirtilen kısıtlamalara uymayı kabul ve taahhüt eder.
 • 4.3 MÜŞTERİ, www.nakliyatal.com adlı sitenin her hangi bir bilgisini, tasarımını, logosunu, bannerını varsa kendisine sunulan hizmeti üçüncü şahıslara vermemeyi kabul ve taahhüt edip aynı zamanda Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder. Aksi taktirde , www.nakliyatal.com’ın bu yüzden kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için MÜŞTERİ 'ye rücu edilir.
 • 4.4 MÜŞTERİ, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde , www.nakliyatal.com’ın bu yüzden kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için MÜŞTERİ 'ye rücu edilir.
 • 4.5 MÜŞTERİ, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde , www.nakliyatal.com kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için MÜŞTERİ 'ye rücu edilir.
 • 4.6 MÜŞTERİ, yayınlanacak reklamda belirtilen bilgi ve fotoğrafların doğru olduğunu, üçüncü kişi ve kuruluşları yanıltacak nitelikte herhangi bir hususa yer vermeyeceğini, yayınlanan görüş, düşünce, ifade ve resimlerin www.nakliyatal.com ile hiçbir ilgi ve bağlantısı olmadığını ve sadece kendisini bağlayacağını kabul ve taahhüt eder.
 • 4.7 www.nakliyatal.com her zaman, tek taraflı olarak MÜŞTERİ 'ye verilen hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma/iptal etme hakkı vardır. MÜŞTERİ iş bu tasarrufu peşinen kabul eder. Bu durumda www.nakliyatal.com sorumluluğu, henüz MÜŞTERİ tarafından kullanılmamış olan hizmetin bedelinin iadesi sınırlıdır.
 • 4.8 MÜŞTERİ, ücretlendirme ve kullanılan hizmetin hesabı konusunda www.nakliyatal.com kayıtlarının tek muteber kayıt olduğunu ve bu kayıtlara hiçbir şekilde itiraz etmemeyi kabul etmiştir.
 • 4.9 www.nakliyatal.com, MÜŞTERİ verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından, MÜŞTERİ yazılım ve verilerine bu yolla gelebilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu olmayacaktır. MÜŞTERİ bu hizmetin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği hiçbir zararla ilgili olarak www.nakliyatal.com herhangi bir tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.
 • 4.10 Yukarıda sayılan maddelerden bir ya da bir kaçını ihlal eden MÜŞTERİ, işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumludur. Ayrıca iş bu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde www.nakliyatal.com MÜŞTERİ 'ye karşı işbu şartlara uyulmamasından dolayı tazminat hakkı saklı olacaktır.
 • 4.11 www.nakliyatal.com, MÜŞTERİ 'nin sistemi işbu şartlara ve yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, MÜŞTERİ 'yi yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda www.nakliyatal.com işbu sözleşmede öngörülen tedbirleri de almak hakkına sahiptir.
 • 4.12 MÜŞTERİ www.nakliyatal.com adlı sitede yayınlamak istediği reklamı ( resim, logo, ilan, flaş v.b) kendi hazırlatmak zorundadır. Reklam hazırlatma hizmetini www.nakliyatal.com ‘dan istemesi durumunda hazırlama bedelinin kredi kartı, EFT veya banka havalesi suretiyle www.nakliyatal.com‘a ödenmiş olması şartına bağlıdır.
 • 4.13 MÜŞTERİ, www.nakliyatal.com reklam hizmetinden faydalandığı süre içinde ,üyelik süresi sona ermesi durumunda üyelik süresini uzatmazsa yayında olan reklamı da üyemiz olmayan firmalar www.nakliyatal.com sitesinde reklam veremez ilkesinden dolayı üyelik süresi sonunda yayından kaldırılır. Reklam veren firmalar veya şahıslar bu hükmü reklam başlangıç tarihinden itibaren kabul eder.
 • 4.14 MÜŞTERİ, www.nakliyatal.com hizmetlerinden faydalanmaya başladığı andan itibaren işbu sözleşmenin tüm hükümlerinin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.
Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.