GİZLİLİK PRENSİBİMİZ

EŞYA TAŞITMAK İSTEYEN KULLANICI

Eşya taşıtmak isteyen kullanıcı MÜŞTERİ GİRİŞİ kullanarak üye olduktan sonra, kendi panellerinden nakliye firmalarından teklif isteyebilmektedir. Teklif isteme aşaması 2 bölümden oluşmaktadır. MÜŞTERİ GİRİŞİ yaparak eşyasını taşıtan kullanıcı; dilerse platformumuz üzerinden teklifleri takip eder. Dilerse Platformumuza kayıtlı nakliyecilerin kendisini aramasını bekleyerek teklif isteyebilmektedir.

Firmalardan gelen teklifleri ve firmalarla yapacağı online sözleşmeyi kendi panelinden hangi firmanın ne kadar teklif verdiğini ve hangi firmayla online sözleşme yaptığını takip edebilir. Platformumuzda yer alan bilgiler 3.kişilerle paylaşılmamaktadır.

EŞYA TAŞIMA YAPAN NAKLİYAT FİRMA KULLANICISI

Taşıma yapan firmalar FİRMA GİRİŞİ kullanarak üye olduktan sonra, kendi panellerinden talepte bulunan kullanıcı ve verdikleri teklifleri kendileriyle online sözleşme yapan müşterileri takibini yapabilmektedir. . Platformumuzda yer alan bilgiler 3.kişilerle paylaşılmamaktadır.

Nakliyeci defteri bölümü halka açık bir bölüm olup, oraya yazılan ve girilen hiç bir bilgiden www.nakliyatal.com sorumlu tutulamaz.
Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.